دفترچه فنی وراهنمای استفاده اسپیکر  حبه قند

محصولی که هم اکنون در اختیار شماست ، یک اسپیکر بی نظیر است . که تماما کار دست بوده و همین امر ارزش محصول را افزایش داده است . طراحی و ساخت آن  در نهایت دقت انجام پذیرفته است .

   به علت کوچک و شیرین بودن این اسپیکر را حبه قند نامگذاری کردیم . از مزایای این محصول به تفکیک خواهیم گفت اما به طور کلی کامل ترین نمونه اسپیکر پرتابل می باشد که  در این اندازه تا کنون ساخته شده است .

برای آشنایی بیشتر به این مطالب توجه فرمائید :

اسپیکر حبه قند محصولی زیبا و مدرن در قالبی بسیار زیبا ساخته شده است. این اسپیکر دارای زیبایی خاص و تنوع رنگ بی نظیر می تواند یک المان بسیار جذاب روی میز کار ، داخل کیف ، اتومبیل و کنار شما باشد . به غیر از زیبایی خاص این محصول و ظرافت در ساخت آن مشخصات فیزیکی این محصول منحصر به فرد است 

حبه قند

مشخصات فیزیکی حبه قند

ارتفاع : 6 سانت

طول :  6سانت

عمق قسمت فنی : 5 سانت

این محصول یک اسپیکر پرتابل است و با قدرت باطری لیتیوم کار می کند . امکان پخش از طریق بلوتوث ، مموری ، و یواس بی فلش و کابل AUX  و کابل مستقل اسپیکر  است .

گارانتی اسپیکر حبه قند :

 نگرانی از بابت کیفیت  محصول به خصوص محصولات الکترونیکی   و برقی یکی از مشکلات خریداران این محصولات است .

ما با علم به این مشکل و اطــمینان از کیفیت محصول تولیدی و انجام آزمایشات کافی این محصول را ضمانت نموده و سـه ماه گارانتی می نمایند . خدمات پس از فروش این محصول تا یک سال ادامه خواهد داشت . ما بر این باوریم که درصورت استفاده صحیح تا سالها می توانید  از این محصول استفاده نمایید .

شرایط گارانتی :

گارانتی محصول شامل موارد مصرفی مانند کابلها نمی باشد .

شکستگی و شستشو و آب خوردگی قسمت برقی و الکترونیکی شامل گارانتی نمی باشد .

هر نوع دستکاری توسط افراد غیر متخصص و باز شدن دستگاه  موجب ابطال گارانتی می شود .

از زمان تحویل کالا سه ماه تمام گارانتی شامل دستگاه می گردد .

مسئولیت یک سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش به عهده تولید کننده و هزینه های مربوطه به عهده خریدار  می باشد .

نمای پشت حبه قند

معرفی محصول حبه قند

در قسمت پنل کناری  امکانات خاصی در نظر گرفته شده است

استحکام و کیفیت متریال استفاده شده وجه تمایز بزرگی است که اهل دقت آن را بخوبی درک می کنند.

توجه به ظرائف در کنار نکات ریز و دست ساز بودن آن مزیت دیگری خواهد بود .

اما این شروع ماجراست برای حبه قند.. .

 حبه قند یک اسپیکر شارژی است . قدرت اسپیکر5 وات و در حالت حداکثری 10 وات خواهد بود . امکان پخش این مدل از طریق بلوتوث ، مموری ، و یواس بی فلش و کابل AUX است .

در قسمت پشتی  5 دکمه  چرمی در نظر گرفته شده است  که دکمه play / pause – (+) – (-) – menu   power – می باشد .

کاربری عمومی آنها مشخص است  ، اما این کلیدها دو لایه هستند . و در صورتی که 3 ثانیه نگه داشته شوند واکنش دوم را نشان می دهند .

دکمه (M)

مخفف کلمه منو بوده  و طبق معمول برای عوض کردن حالت کاربری دستگاه بین بلوتوث – رادیو – فلش ومموری – AUX  می باشد . می توانید عملکرد آن را صوتی بشنوید

دکمه (+)

کاربرد  دکمه  پلاس با تاچ لحظه ای کانال بعدی در رادیو و یا آهنگ بعدی را در حالت بلوتوث و فلش و مموری  واکنش می دهد .( next )

با تاچ سه ثانیه ای  روی آهنگ وکانال موجود شروع به افزایش صدا می کند

این دستگاه  بین 30 تا 114 دسیبل  خروجی صدا دارد از توان آن با ولوم حداکثر 12 شما 100 دسیبل را تجربه خواهید کرد که آستانه صدای گوش شماست .

از حداکثر توان این دستگاه برای بیش از 8 ساعت متوالی بهره نبرید زیرا آمپلی فایر داغ کرده و به مرور ضعیف خواهد شد . البته این شامل تمام دستگاه های صوتی و تصویری می باشد . و نقطه ضعف دستگاه نیست .

دکمه  (-)

این دکمه با تاچ لحظه ای کانال قبلی  در رادیو و یا آهنگ قبلی را در حالت بلوتوث و فلش و مموری  واکنش می دهد . (Previous)

 تاچ سه ثانیه ای  روی آهنگ وکانال موجود شروع به کاهش صدا  می کند

 play / pause

با اولین تاچ اقدام به مکث یا ادامه فعالیت دستگاه می نماید .

با تاچ سه ثانیه اقدام به جستجو در کانال های رادیویی و یا بلوتوثی  یا تغییر فولدر می کند .

 power

برای روشن و خامو ش کردن اسپیکر در نظر گرفته شده است  . در موارد خاص برای تایید کانال های رادیویی هم کاربری خواهد داشت .

امکانات پنل

در کنار دستگاه سه درگاه ورودی در یک خط وجود دارد .

USB  :  این درگاه برای قرار گرفتن فلش  برای موسیقی و ضبط صدا می باشد .  فلش های استاندارد با ظرفیت 500 مگابایت تا 250 گیگابایت  توانایی ساپورت دارد .

TF : جایگاهی برای قرار گرفتن مموری میکرو  برای موسیقی و ضبط صدا می باشد . این درگاه مموری های استاندارد با ظرفیت 500 مگابایت تا 250 گیگابایت  توانایی ساپورت دارد . و از استانداردهای 5تا 13  پشتیبانی می کند .

AUX :  مخفف كلمه Auxiliary يا همان معادل كلمه فارسی كمكي يا كمك دهنده هست.بر روی یوفو ایکس به عنوان كمكی در ورودي و يا خروجی عمل ميكند.

مزیت اصلی ورودی های AUX

آنها می توانند با هر دستگاه صوتی مورد استفاده قرار بگیرند. صرف نظر از این که آیا شما یک آیفون، یک تلفن Android یا حتی ده ساله واکمن دارید، می توانید آن را با ورودی Aux در واحد سر یا استریو خانگی خود استفاده کنید.

 یک کابل AUX با تقریبا تمام دستگاههای قابل حمل شما کار می کند، هرچند برخی از آنها نیاز به یک آداپتور دارند و تغییر یا ارتقاء پخش موسیقی شما بدون دردسر است. این به طور معمول یک مسئله ساده است که فقط از گوشی یا دستگاه پخش موسیقی خود جدا شده، با اتصال به یک دستگاه جدید، انجام می شود.شما از طریق این کابل می توانید هر دستگاه صوتی را به اسپیکر متصل نمایید .می توانید از میکروفون  با جک 3.5 میلیمتری نیز برای استفاده از دستگاه به عنوان یک اکوی خانگی نیز استفاده نمایید .

ورودی شارژر :

جهت سهولت در جابجایی اسپیکر از ورودی مینی یو اس بی  استفاده شده است  .که هر زمان نیاز بود از تمام شارژر های اندرویدی می توانید برای شارژ دستگاه استفاده نمایید  .این نوع سیم تقریبا در هر جایی پیدا می شود و شما نگرانی برای پیدا کردن سیم برق آن نخواهید داشت .

کابل شارژ نیز همرا دستگاه ارسال گردیده است . که به هر درگاه یو اس بی می تواند متصل شده و شارژ را آغاز نماید .

شارژ  دستگاه :

شارژ دستگاه را از طریق سیم شارژ موبایل و یا کابل  همراه انجام دهید  . قسمت کوچک کابل را همانند موبایل به دستگاه متصل نمایید و قسمت یو اس بی آن را به لب تاپ – کامپوتر و یا شارژر موبایل نصب نمایید تا عمل شارژ انجام شود . چیپ محافظ شارژر باطری از باطری در برابر شارژ بییش اندازه جلوگیری می کند .

در زیر جایگاه شارژ دستگاه دو ال ای دی کوچک کار گذاشته شده است  . در هنگام استفاده از دستگاه رنگ آبیی  آن فعال می شود  . در هنگام شارژ رنگ قرمز آن روشن می شود و با پایان عملیات شارژ دستگاه خاموش می شود .  توصیه مهم ما این است از دستگاه هنگام شارژ استفاده نکنید .

زمان شارژ دستگاه با کامپیوتر 2 ساعت و با شارژر های موبایل بین 15 تا 60 دقیقه می باشد .

با هربار شارژ به صورت مستمر بین 4 تا 12 ساعت بسته به صدای خروجی دستگاه و فاصله بلوتوث مادر کار خواهد کرد . اگر به صورت معمول استفاده روزانه بین 2-4 ساعت داشته باشید 10 روز یکبار نیاز به شارژ خواهید داشت .

manual sugar cube

توضیحات فنی :

manual sugar cube

این کنسول طبق نقشه های اسپیکر  JBL  باز طراحی گردیده است  و نقشه الکترونیکی آن خاص است  . اما برپایه  طراحی و pcb  و مدارات jbl می باشد . منبع تغذیه مجزا برای برد اصلی و آمپلی فایر درنظر گرفته شده است تا کمترین نویز در سیستم وجود داشته باشد .

یک بلندگو فول رنج در اندازه 1.8 اینچ سفارشی در  این سیستم با قدرت 5 وات و ایمپدانس 4 اهم مستقر می باشد .رادیاتور اسپیکر یک نوع اسپیکر است که بدون برق کار می کند و از حجم صدای پشت سایر بلندگو ها بیس ایجاد می کند و نوعی اسپیکر گرانقیمت محسوب می گردد .

 مصرف باطری حبه قند بسیار ناچیز است و در حالت استفاده ملایم خانگی بسیار ناچیز است .در این دستگاه یک عدد باطری لیتیوم – یون از مدل  پاناسونیک18650 با قدرت 3000 میلی آمپر استفاده شده است .

با رعایت اصول می توانید مدتها از این کنسول  استفاده بهینه داشته و از آن لذت ببرید .

در نهایت آرزوی ساعات و لحظات خوشی را داریم و امیدواریم سالها در کنار حبه قند لحظات شیرین و خاطره انگیزی را تجربه نمائید .

manual sugar cube

راهنمای سایت  :    صفحه اصلی                معرفی محصولات              تماس با ما            مطلب مرتبط با حبه قند      

 

 

manual sugar cube