roya speaker

اسپیکر اختصاصی رویا (Roya)

پروژه اختصاصی ساخت اسپیکر رویا  به سفارش سرکار خانم زاهدی

 

محصولی که هم اکنون در اختیار شماست ، اولین و تنها مدل موجود در دنیا و طبق سفارش شما طراحی و ساخته شده است

به همین دلیل نام این ادیشن به نام شما  رویا  نام گذاری شده است .

طراحی و ساخت این محصول در نهایت دقت و سرعت انجام پذیرفته است  . از مزایای این محصول به تفکیک خواهیم گفت اما به طور کلی کامل ترین نمونه اسپیکر رو میزی  می باشد که این گروه تا کنون ساخته است .

برای آشنایی با این محصول به این مطالب توجه فرمائید :

اسپیکررویا محصولی زیبا و مدرن در قالبی بسیار زیبا ساخته شده است. این اسپیکر دارای زیبایی خاص و تنوع رنگ بی نظیر می تواند یک المان بسیار جذاب روی میز کار  شما باشد . به غیر از زیبایی خاص این محصول و ظرافت در ساخت آن مشخصات فیزیکی این محصول منحصر به فرد است .

 

رویا ( Roya )

این اسپیکر زیبا تمام چوب بوده و به طور کامل ایزوله شده است .

این اسپیکر به صورت مستقل با اتصال به برق قابلیت پخص فایل های صوتی از طریق بلوتوث – فلش – مموری – رادیو – AUX را داراست .

در قسمت پنل دستگاه یک درگاه مستقل برای اتصال به کامپیوتر نیز تعبیه شده است  که با قرار دادن دستگاه در حالت AUX  قابل استفاده می باشد .

roya speaker

مشخصات فیزیکی Roya

 ارتفاع : 29 سانت

قطر : 36 سانت

عمق قسمت فنی : 25 سانت

این مدل مجهز به کنترل از راه دور می باشد . امکان پخش از طریق بلوتوث ، مموری ، و یواس بی فلش و کابل AUX  و کابل مستقل اسپیکر  است .

معرفی محصول رویا

 

در قسمت پنل جلو امکانات خاصی در نظر گرفته شده است

استحکام و کیفیت متریال استفاده شده وجه تمایز بزرگی است که اهل دقت آن را بخوبی درک می کنند.

توجه به ظرائف در کنار نکات ریز و دست ساز بودن آن مزیت دیگری خواهد بود .

اما این شروع ماجراست برای رویا .

همانطور که گفتیم مدل شما کاملترین مدل رومیزی ما تا کنون است .

قدرت اسپیکرها 60 وات و در حالت حداکثری 100 وات خواهد بود . این مدل مجهز به کنترل از راه دور می باشد . امکان پخش این مدل همانند مدل مدیا از طریق بلوتوث ، مموری ، و یواس بی فلش و کابل AUX است .

برای کارکرد بهتر کنترل دو گیرنده مخصوص مادون قرمز کارگذاشته شده است . یکی در کنار دکمه ها و محیطی بوده و ازنوع نظامی تهیه و استفاده شده است . دومی داخل باکس بوده و بیشتر قسمت جنبی و پشتی را پوشش می دهد .

اسپیکر رویا

توضیحات فنی :

این کنسول طبق نظر شما طراحی گردیده است  و نقشه الکترونیکی آن خاص است  . اما برپایه  طراحی و pcb  و مدارات آرش می باشد . منبع تغذیه مجزا برای برد اصلی و آمپلی فایر درنظر گرفته شده است تا کمترین نویز در سیستم وجود داشته باشد .

دو آمپلی فایر مستقل برای قسمت ساب و اسپیکر در نظر کرفته شده است  که توان متفاوتی دارند .

6 بلندگوی ویژه برای این دستگاه تهیه شده است که همه با روشن کردن دستگاه فعال می شود  .

یک بلندگو فقط در فرکانس 90 دسیبل روشن خواهد شد از نوع LG High power   می باشد .

اسپیکر ها در دو طرف بالای کنسول کارگذاشته شده اند متعلق به دستگاه خود شما بوده است  و از نوع ساب ال جی هستند .اسپیکر مرکزی از نوع مید بیس بوده و از ساخته های شرکت ال جی می باشد . در قسمت پائین دو تیوتر از شرکت سونی و در کف دستگاه نیز یک مید ساب سونی قرار دارد  .

 هیچ اسپیکری در اطراف سوکت برق قرار ندارد . قسمت برقی توسط یک فیوز 5 آمپر در قسمت سوکت محافظت می شود  .

توان مصرفی :

کل توان مصرفی این دستگاه در حالت فول استفاده قطعات 4 آمپر می باشد . توان مصرفی کلی آن را با یک ضبط صوت معمولی کوچک مقایسه نمایید . مصرف برق آن بسیار ناچیز است و در حالت استفاده ملایم خانگی بسیار ناچیز است .

با رعایت اصول می توانید مدتها از این کنسول  استفاده بهینه داشته و از آن لذت ببرید .

در نهایت آرزوی ساعات و لحظات خوشی را داریم و امیدواریم سالها در کنار این کنسول لحظات شاد و خاطره انگیزی را تجربه نمائید .