آوینا

آوینا

آوینا
آوینا پروژه اختصاصی  ساخت اسپیکر پرقدرت خانگی با طرح خاص و سفارشی است  . که برپایه امکانات ایوا طراحی و ساخته شده است .

امکانات آوینا  :

 برای نام بردن از امکانات اوینا  باید به کمی از آن بسنده کنیم و مابقی را تیتر وار بازگو نماییم  .شما می توانید امکانات کامل این محصول زیبا را در دفترچه راهنمای آن به طور کامل مطالعه کنید . از امکانات خاص آوینا بهتر است با سیستم صوتی آن شروع کنیم .

دو آمپلی فایر مجزا و پرقدرت 
برطبق سلیقه و نظر سفارش دهنده قدرت آمپلی اصلی روی بیس طراحی شده و حجم خروجی صدا روی فرکانس های بیس شنیداری تنظیم گردیده است .
آمپلی فایر دوم برای تقویت قدرت ورودی تلویزیون به دستگاه ساخته و نصب گردیده است  . تا علاوه بر تقویت قدرت صدای خروجی تلویزیون نویزهای همراه کابل نیز با برد زیر گذر حذف گردد . 

نصب ولوم نویز گیر نیز از مزایای پی سی بی  ( برد الکترونیکی ) آوینا است .

بلندگو های فول رنج
وجود بلندگوهای فول رنج باعث شنیدن صدای بهتر و سه بعدی از موسیقی است  و این تنها یکی از مزایای بلندگوهای ارزشمند فول رنج می باشد.
روی کیس آوینا دو بلندگو فول رنج با دو فرکانس و ایمپدانس متفاوت تعبیه شده است . بلندگو JVC Hi  -Fi  که فقط در دسیبل بالا و با فرکانس 90 – 125 دسیبل فعال شده و صدای حجیم و سنگین تولید می کند .
بلندگوی سونی فول رنج با ظرافت بی نظیر برای پخش صدای پایین و زیبا بدون بیس و فقط برای صداهای خاص در رنج 45- 90 دسیبل فعال می باشد . و در صداهای حجیم استندبای می گردد .
شنیدن موسیقی و تلویزیون در ساعات طولانی بدون خستگی گوش و سردرد و اعواج یکی از خواص این بلندگو هاست .ارزش این بلندگو ها اینچنین مشخص می شود که تولید آن اختصاصی آمریکا و کانادا بوده و برای همیشه تولید عمومی آن متوقف شده است .
ساب ووفر مستقل 

وجود یک بلندگوی با کیفیت برای ساب ووفر و تولید صدای خاص و بم آن یکی از مزایای هر دستگاه صوتی است .

بلندگوهای محبوب ایرانی ها  برای بیس وکوبش های محبوب آن . البته در نسخه آوینا از یک ساب ووفر متوسط استفاده شده است تا برای یک محیط 30 متری پاسخگو باشد و در محدوده محرک کمتری فعال باشد تا مزاحمت خاصی برای همسایه ها نداشته باشد .اما در فاصله فعال خود بین 5 – 10 متر کوبش و تحرک کامل دارد .

پنل تنظیمات  نیمه حرفه ای

به غیر از تنظیمات عادی دیجیتال باید کمی به گوش خود تنوع و شجاعت شنیداری بدهیم . تنظیمات پیش فرض و عادی که در اکثر سیستم های صوتی تنظیم شده اند خیلی مناسب و خوب است .

اما آیا واقعا تنظیمات مناسب گوش ماهستند ؟

آیا واقعا این تنظیمات درست اعمال شده اند ؟

برای ما که در این زمینه فعالیت داریم به ندرت به یک سیستم صوتی برمی خوریم که تنظیمات و صدای خوبی داشته باشد . البته به مرور گوش عادت می کند ، اما واقعا لذت هم می برد .

برای همین امکاناتی را فراهم کردیم که شما بتوانید مناسب سلیقه و گوش موسیقیایی خود تنظیمات ساده و موثری را انجام دهید .

برای اهل فن که در زمینه صدا و موسیقی فعالیت دارند یک سیستم صوتی خوب از نان شب هم واجب تر است . 

حق هم دارند …

اگر لذت شنیدن یک موسیقی را با تمام وجود حس کرده باشید ،  متوجه این مطلب می شوید . بسیار خاص و لذت بخش است .

پنل آوینا

رادیو

یار قدیمی انسان ،دوست سخنگوی بشر 

می گوید و می نوازد و می خواند . مجمع صداهای گوش نواز و مخملی . این روزها گیرنده های دیجیتال همگی تلوزیون ها و موبایل ها و تبلت ها و لپ تاپ ها امکان دریافت رادیو را دارند . اما آخرین بار کجا رادیو گوش دادی؟

درست مثل ما  …از رادیو

رادیو حس دیگری دارد با اون آنتن کوچک و تلسکوپیش که نوستالژی قهاری است .

امکانات دیجیتال امروز

بلوتوث  این درگاه انتقال اطلاعات پیشرفته برای شنیدن انتخاب های شما آوینا را مهیا می کند  و می خواند آنچه را که از گوشی ها نمی توانید بشنوید .

USB : درگاه پرکاربرد دنیا . از این کابل در هر خانه ای می توان یافت . کمتر کسی است که فلش مموری نداشته باشد .حافظه دیجیتال ما این روزها در خدمت موسیقی نیز هست .

رم ریدر :  دوست مشترک گوشی ها و دستگاه های دیجیتال micro SD 

هم میز هم رومیزی

پایه های 2 سانتی روی میز می نشاندش 

پایه های 20 سانتی خودش را تبدیل به یک میز کنار مبلی و هم سطح میز تلویزیون قرار می دهد .

پایه های 60 سانتی آن را تبدیل به یک کنسول زیبا و هنرمندانه می کند .

انتخاب با شماست بنشیند یا بایستد ؟

درهرحالت برای شما می خواند و می نوازد . یا شما برایش بخوانید و بنوازید . او گوش می دهد و به خاطر می سپارد .

7 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند